2020 מוצרים

עולם הקסמים

אתם מוזמנים להיכנס אל תוך עולם הקסמים ולגלות את הסודות הכי כמוסים. כל הקלאסיקה של עולם הקסמים בערכה אחת ומדהימה.

ארמון הקסמים

אתם מוזמנים להיכנס אל ארמון הקסמים המסתורי. ולהדהים בקסמים מפתיעים כמו, חלב שנשפך לתוך עיתון ונעלם ברגע. מטבעות קסומות הופכות למטבע אחר ואז נעלמות, ועוד אפקטים מדהימים.

קסם מהירות האור

אל תמצמצו לרגע כי הקסמים כאן מהירים מאוד.. אור אדום שיופיע במפתיע בין אצבעותיך, ויוכל לעבור במהירות מייד ליד.. ועוד אפקטים מדהימים במהירות האור בשילוב קלפים, חווית קסמים מדהימה..

חנות הקסמים

במרכז העיר, נמצאת לה חנות קסמים מסתורית, בכל יום יש קסם חדש, הכנסו גם אתם אל חנות הקסמים ותגלו עולמות מדהימים.. קסמים טריקים ואפקטים מיוחדים בערכה.

תאמינו או לא

ערכת קסמים המציגה תופעות מסתוריות ומוזרות.. רוצים להיות חלק מההרפתקה, מגוון אפקטים מוזרים, מטורפים ולא שגרתיים, שלא רואים כל יום.. זה הזמן לגלות את עולם הקסמים החדש..

על חושי – קריאת מחשבות

תמיד שאלתם את עצמכם איך זה קורה? כל הסודות מאחורי קריאת מחשבות, כוחות על טבעיים, גם אתם תוכלו לגלות על איזה שם חשב המתנדב ובאיזה מספר בחר.. בעזרת "כוחות מיוחדים" גם אתם תוכלו לגרום למתנדב לחשוב על מקום או צבע שתרצו. על חושי היא חוויה מסקרנת ועוצרת נשימה, הכוללת אפקטים פנומנליים..

סוכן חשאי - קופסת קסמים סודית

עיר הקסמים רוצה לגייס אתכם למשימה סודית ולהפוך אתכם לסוכנים חשאיים.. בערכה זו תמצאו את כל הכלים הסודות והאביזרים שיעזרו לכם להעביר את המידע מבלי להיחשף ומבלי להיתפס!! קסמים ואפקטים מדהימים של סוכנים חשאיים..

אברא קדברא

יש הרבה מילות קסם שקוסמים רבים משתמשים בהן על הבמה, אך רק צמד מילים אחד הוא הנפוץ ביותר וקוראים לצמד המילים האלה: אברא קדברא מקור המילים הללו מוגדר כתעלומה עבור רוב האנשים אך היא מכילה כוח קסום רב עוצמה בתוכה. גם ערכה זו טומנת בתוכה את כוח הקסם ובעזרתה, יחד עם מילות הקסם הידועות תוכלו לבצע קסמים מדהימים ועוצרי נשימה.

מסיבת בלוני חד הקרן

בואו נהפוך את חדי הקרן החלומיים לאמיתיים! בעזרת ערכה זו תוכלו לנפח, לסובב לפסל וליצור לעצמכם את חדי הקרן המדהימים ביותר שחלמתם עליהם ובכל צבע שתבחרו.. פעילות קסומה ומהנה לשעות הפנאי, מסיבות או בילוי משפחתי.

אתגר הנינג'ה

ערכת קסמים מאתגרת ומלאה משימות בלתי אפשריות רוצים להיות מאסטר הנינג'ה של הקוסמים? ערכת הקסמים "אתגר הנינג'ה" מציבה בפניכם אתגר חדש מלא משימות והרפתקאות שרק קוסמים אמיתיים יכולים לפתור. בואו לגלות כיצד עושים זאת המאסטרים הגדולים בעולם וכיצד הם מבצעים אתגרי קסמים מדהימים..

וודי בובת הקסם

וודי הבובה הקסומה לעולם לא ישבר, נסו להפיל אותו או לשבור אותו לחלקים בעזרת הפטיש שבערכה, והוא באורך פלא, מיד חוזר לעצמו. וודי יודע לרחף אל כף ידך, ולקפוץ בכל פעם שרק תרצה, איך הוא עושה את זה? איך הוא מצליח להפעיל את קסמיו, לקפוץ ולחזור לעצמו?

צלחות ג'אגלינג

צלחות הג'אגלינג הן אביזר להטוטנות שמקורו בסין. קיימים אף אמני קרקס ולהטוטנים המבצעים את הלהטוט עם מספר גבוה של צלחות במקביל. צלחות ג'גלינג זאת חוויה וכיף לצעירים ומבוגרים וכולם יכולים לנסות לאזן את הצלחות על המקל. בעזרת 2 צלחות הג'אגלינג שלנו כל אחד יכול לשלוט באומנות הג'אגלינג.

העלמות מסתורית

בואו להיכנס אל מאחורי הקלעים של אחד הסודות השמורים בעולם הקסמים, היעלמויות המסתוריות. קסם ההעלמות הראשון והמרשים ביותר בוצע כבר לפני למעלה מ100 שנה ע"י הקוסם הגדול מכולם בשם הארי הודיני כאשר העלים פיל מהבמה, מסתורי... כבר אמרנו?

קסמים בקרקס

ברוכים הבאים לקרקס הקסמים! המופע הזה הוא יותר מסתם קסם, יש בו אפקטים מדהימים.. המופע יכלול גם כמה אשליות וקסמים מרהיבים. התכוננו להשתתפות קהל והמון צחוקים!

עולם המתיחות 2

ערכת הטריקים והמתיחות היחידה בישראל, בעזרתה תוכל להפתיע ולהצחיק את החברים והמשפחה עד אינסוף... הערכה כוללת סרט הדרכה המסביר איך להפעיל את הטריקים והכי חשוב מגוון רעיונות למתיחות מצחיקות ומפתיעות.. כל התעלולים קלים ופשוטים לביצוע, הסוד כאן הוא איך אתם מציגים את התעלול ואיך תמתחו את החברים שלכם? ערכה מספר 2 בסדרה.

קסם לדרך

אוסף מדהים של קסמים לדרך.. בכל קופסה תגלו קסם אחר, קסמים בקלפים, קסמים מסתוריים, קסמים עם כסף, ועוד רעיונות יצירתיים לפעילות קסומה לדרך..