2020 מוצרים

אפקט הפחד – סדרה מיוחדת של  טריקים מפחידים

אפקט הפחד היא ערכה מסתורית ומדהימה שאיתה תוכלו למתוח את החברים ולא סתם.. גם להפחיד ולהפתיע.. עם כל האפקטים המגיעים בתוך הערכה, תוכלו לבצע מתיחות ומשימות אקסטרים שיפתיעו כל אחד..

בלוני קסם- חווית עיצוב בלונים יוצאת דופן

הערכה כוללת סרט הדרכה המסביר שלב אחר שלב כיצד לפסל עם בלונים: ארנב, תוכי, כלב, קוף, ברבור, חרב, כתר מסיבות, לב ועוד אינסוף רעיונות מדהימים.. פעילות קסומה ומהנה לשעות הפנאי, מסיבות או בילוי משפחתי, מפתח מיומנויות מוטוריות עדינות, חשיבה מרחבית, סבלנות ויצירתיות.

כדור עתידות

עם כדור העתידות של עיר הקסמים תגיעו אל העתיד שאלו שאלה והכדור יענה... הוא יודע למצוא את התשובות לשאלות שלך והוא כאן כדי לעזור. רק חשוב על שאלה,  תתרכז !.. והנה זה בא...

ברוכים הבאים לבית הספר לכישוף

בית הספר לכישוף ולקסמים מזמין אתכם להיכנס אל חדר הסודות וללמוד את פלאי עולם הכישוף שם תוכלו ללמוד איך לגרום לקלף שהמתנדב חשב עליו לרחף מתוך החפיסה.. טבעות מכושפות מתחברות האחת לשנייה בדרך מסתורית, שטר כסף הופך למים קסומים.. ועוד..

 

הצטרפו לבית ספר לכישוף...

לונה פארק הקסמים

אתם מוזמנים להיכנס אל לונה פארק הקסמים, המקום שבוא כל הקסם קורה. בערכה תגלו שפע של אטרקציות והרפתקאות מעולם הקסמים והלונה פארק.

 

המקום שבוא כל הקסם קורה..

מופע הקסמים

אני רוצה להציג, את מופע הקסמים הכי טוב בעיר!! ולספר לכם על העוזר שלי רביט הארנב! כן זה השם שלו, הוא יודע לעשות קסמים מדהימים והוא כמובן יעזור לכם במופע.. תמיד רצית לבנות מופע קסמים משלך? עכשיו אתה יכול! בואו להפתיע ולהדהים את כולם במופע קסמים יוצא דופן.

מציאות או דימיון

אתם מוכנים לדבר הגדול הבא? רוצים להתנסות בכל התחומים מעולם הקסמים? אשליות מדהימות, ריחופים, קסמי במה מרתקים, מנטליזם וקריאת מחשבות, היחלצות ובריחה ועוד... התכוננו להתפלא כשאתם עדים לקסמים ואשליות בלתי אפשריים. האם זאת מציאות? או שרק דמיון? התחילו גם אתם להתנסות בכל התחומים המסתוריים  מעולם הקסמים, כפי שלא נחשפו מעולם.

סופר קסם

מוכנים לראות את אחד הקסמים המדהימים בכל הזמנים? תתכוננו לאחד הקסמים שיעיף אתכם... הקלפים הופכים לאנימציה מושלמת והקוסם שבתוך הקלפים תמיד יידע לשלוף את הקלף שבחר הקהל, זה סופר קסם!

קלף חזק – מסע אל עולם הקסמים בקלפים

בעולם הקסמים כבר משנת 1806 ביצעו קסמים בלתי רגילים בקלפים, אשפי האשליות הגדולים בכל הזמנים שמרו היטב על הסודות הנסתרים של עולם הקסמים בקלפים, בערכה זו תוכלו ללמוד אינסוף קסמים וטריקים בקלפים, חפיסות קלפים מיוחדות, גימיקים מסתוריים וכל הסודות הטמונים כאן בערכה מיוחדת ויוצאת דופן שתהפוך אתכם לקוסמים מדהימים בקלפים.

עפרון טריק

נראה אמיתי כדי למתוח את החברים שלך. מתכופף כשמנסים לכתוב והכי מפתיע! הוא בכלל לא כותב.. חכו לתגובות המפתיעות..

זהירות מסמר!!!

מסמר מפלסטיק שנראה אמיתי לחלוטין, בואו למתוח את החברים כשהמסמר נראה עובר דרך כיסא..

מסטיק משפריץ

רוצה מסטיק? ברגע שתציע מסטיק לחבר, אופססס זה ישפריץ עליו מים קדימה לכו למתוח את החברים.

אצבע מפחידה

ברגע שתפתחו את הקופסה תופיע אצבע אמיתית שזזה. חכו שתראו את התגובה של החברים

בהלת החרקים!!!

אוסף של חרקים מזויפים, הניחו אותם על הרצפה או בכל מקום אחר כדי להבהיל את כולם...

פלוצר מפתיע!!!

טריק מגניב- ברגע שתנשפו ישמע רעש מצחיק של פלוץ...

קדימה לכו למתוח את החברים.