top of page

 2021 מוצרים

מופע הקסמים הגדול

התכוננו למופע של פעם בחיים! זהו בהחלט אחד המופעים המרהיבים בעולם הקסמים.. מופע קסמים מהפנט ויחיד מסוגו, תתכוננו לחוויה על חושית מטורפת, המופע ייקח אתכם למסע מדהים ומרתק אל תוך עולם הקסמים והאשליות, בשילוב קסמים קלאסיים ומודרניים.

grandMagic-black_edited.jpg

מופע הכסף

כל תיאור של מופע הכסף לא יהיה דומה לדבר האמיתי.. שילוב של קסמים ואשליות עם כסף ומטבעות ועוד הרבה דברים מאוד מיוחדים שיגרמו לכם להרגיש שזה חלום ולא מציאות... מגוון הקסמים הגדולים בעולם, עם שטרות כסף ומטבעות מכל הסוגים.. שטר כסף מרחף.. מדהים.. איך עושים את זה? מטבע של מתנדב מהקהל חודרת אל תוך כוס.. האם זה אמיתי? מכונת הדפסה מיוחדת, המדפיסה שטרות כסף ,ניתן לבצע קסמים נוספים ומפתיעים עם המכונה.. עט חודר לתוך שטר כסף של מתנדב מהקהל והשטר נשאר שלם, וואוווו... שטרות כסף נעלמים והופכים לנייר לבן ממש אצלך בכף היד.. מטבע נעלם וחוזר, האם אלה כוחות מיוחדים? ועוד קסמים ואשליות עם כסף.. אתם מוזמנים אל מופע הכסף, קסמים מסתוריים עם כסף ומטבעות כפי שלא נחשפו מעולם..

moneyShow-black_edited.jpg

קופסאת הסודות

כל הקסמים והסודות הכי כמוסים נמצאים בתוך קופסת הסודות! אתם מוזמנים לפתוח את הקופסה ולהנות ממגוון קסמים עוצרי נשימה כמו:
מטפחת קסמים שהופכת לביצה, חבילת קלפים מתכווצת לחפיסת קלפים קטנה מאוד.. הארנבים הקסומים, נעלמים ועוברים ממקום למקום באופן מסתורי.. קסם הטבעות הקלאסי, הטבעות מתחברות ונפרדות באורך פלא... כדור קסמים חודר אל תוך תיבה סגורה טלפתיה במספרים, גם אתם תוכלו לדעת על איזה מספר המתנדב חשב..
איך זה קורה? הכל נמצא בתוך קופסת הסודות..

secretsCube-black_edited.jpg

מדע הקסמים

אתם מוזמנים אל עולם המדע והקסמים. עם מגוון גדול של נושאים מדעיים המשולבים עם קסמים המוצגים באופן אינטראקטיבי ומסקרן.. במשך תקופה ארוכה הבינו קוסמים את מורכבות האשליות וניצלו ידע זה ליצירת חוויות הסותרות לכאורה את חוקי הטבע. בערכה תגלו בדרך חווייתית ומרתקת, איך סודות המדע עובדים ממש כמו קסמים, תופעת כוח המשיכה, אשליות אופטיות ,קריאת מחשבות, מדע המספרים.. איך התמנון זז לבד?  איך העיפרון יכול לרחף? לאן המדען נעלם? איך שטר כסף הופך למים? הנשר המסתורי, טבעת ממגנטת עם אפקט מפתיע.. אשליה מדהימה עם קשר בין מדעי המוח לבין תפיסת המציאות האם מה שאתם רואים הוא אמיתי? מה אתם אומרים על לקרוא את המחשבות של החברים שלכם ולספר להם את המספר עליו הם חושבים? איך זה עובד? . בואו להדהים את החברים והמשפחה שלכם עם ערכת מדע הקסמים..

science-black_edited.jpg

עולם המתיחות 3

ערכת הטריקים והמתיחות היחידה בישראל, איתה תוכלו להפתיע ולהצחיק את החברים והמשפחה עד אינסוף… הערכה כוללת סרט הדרכה המסביר איך להפעיל את הטריקים והכי חשוב מגוון רעיונות למתיחות מצחיקות ומפתיעות.. כל התעלולים קלים ופשוטים לביצוע, הסוד כאן הוא איך אתם מציגים את התעלול ואיך תמתחו את החברים שלכם? אל תשכחו לצלם את המתיחה.. וחכו לתגובות המפתיעות..

pranks3-black_edited.jpg

קסמים והרפתקאות

ההרפתקה שלנו מתחילה כבר בתקופת מצריים העתיקה, לפני למעלה מארבעת אלפים שנה. קסם עתיק יומין המכונה "כוסות וכדורים" התגלה על גבי קירות הפירמידות. הפרעונים הקדומים אשר היו עוסקים בהצגת קסמים בכיכר העיר הדהימו בקסמים יוצאי דופן, שחלקם נלמד בערכה זו, כמו: כוסות וכדורים הקסם הקלאסי של כל הזמנים, 3 חבלים מסתוריים משנים צורה במפתיע.. אינסוף קסמים וטריקים בקלפים עם חפיסת קלפים מיוחדת, קלף משתנה באופן מפתיע מול הקהל.. מתנדב חושב על קלף והוא נעלם מהחפיסה ברגע ומופיע אצלכם בארנק.. ועוד..

adventure-black_edited.jpg

מפלצות הקסם

המופע של מפלצות הקסם מתחיל!
ואתם מוזמנים להכיר אותם מקרוב, מפלצות עם כוח קסמים מיוחד, שידהים אתכם.. מפלצת קסומה נעלמת ברגע ומופיע שוב.. תיבת הקסמים המפלצתית, אי אפשר להחלץ ממנה, האם תצליחו להפעיל את הקסם ולשחרר את המפלצת מהתיבה! המפלצות יפתיעו אתכם בקסם קלפים עוצר נשימה..
ועוד קסמים מפלצתיים שיעיפו אתכם..

monsters-black_edited.jpg

קסם בהפתעה

מי לא אוהב הפתעות? קסם בהפתעה הערכה שתפתיע את כולם.. וגם אתכם.. כדורים מופיעים ונעלמים באופן מסתורי.. אל מול עיני הצופים. איך משחררים את הטבעת מהקפיץ? הסוד יפתיע אתכם.. ספר הקסמים המסתורי.. הציורים יופיעו פתאום ולאחר מכן גם הצבעים וברגע שתגידו את מילת הקסם, הכל יעלם... טלפתיה וקריאת מחשבות ועוד קסמים מפתיעים ומדהימים.. אתם מוכנים? קסם בהפתעה!!!!!

surprise-black_edited.jpg

בלתי מוסבר

היכונו לחוויית קסמים בלתי מוסברת, היעלמויות מסתוריות, קסמים מרתקים ותופעות מוזרות.. תעלומות ואשליות בלתי אפשריות.. אתם מוזמנים להתנסות באפקטים מסתוריים, כפי שלא נחשפו מעולם.. הקסמים הבלתי מוסברים בערכה: ריחוף מדהים של חפצים, האם זה אפשרי? הכנס את המומיה לתוך התיבה, חלק אותה ל 3 חלקים והיא תחזור להיות שלמה, בקבוק עם חבל מסתורי נשאר באוויר, איך זה קורה? קריאת מחשבות עם מספרים ושמות ועוד תופעות לא מוסברות..

unexplained-black_edited.jpg

הקסם מתחיל

אתם מוכנים? כי הקסם שלנו מתחיל עכשיו. אנחנו כבר מתחילים עם קסמים מדהימים ומסתוריים שישאירו את החברים שלכם מופתעים.. גם אתם תוכלו ללמוד תוך כמה דקות איך אפשר לרחף חפצים באוויר. מטפחות צבעוניות משנות את הצבע ברגע.. כדור קסמים חודר דרך תיבה שקופה וסגורה!  ועוד קסמים ממגנטים.. בואו להדהים ולהפתיע את כולם בקסמים עוצרי נשימה..

magicBegins-black_edited.jpg

הנסיכה הקסומה

אתם מוזמנים להכנס אל תוך עולמה הסודי של הנסיכה הקסומה.. היא תלמד אתכם את כל הסודות של עולם הקסמים, האגדה מספרת שגם אתם יכולים יכולים להפוך לקוסמים.. הצטרפו עכשיו לנסיכה הכי קסומה שיש.. מה תלמדו בערכה: פרח קסמים מופיע פתאום.. ארנבים קסומים נעלמים ומופעים במקום אחר,קסמים עוצרי נשימה בקלפים.. ומקל קסמים מדהים שיודע לעשות נפלאות.

princess-black_edited.jpg

הודיני - הקסמים הגדולים

הודיני הקוסם הגדול ואמן הבריחה המפורסם ביותר בעולם, שהיכה בתדהמה שוב ושוב את הקהל, בשלל קסמים, פעלולים והיחלצויות ממקומות בלתי אפשריים ובתנאים שלא יאומנו, כולל השתחררות מקשירות, שרשרות, חבלים, מנעולים, מקומות סגורים, תיבות מתחת למים ועוד. כלום לא היה יכול לעצור את הודיני ואת קסמיו המדהימים.. איזה סודות נלמד? הודיני נעלם ומופיע כלא היה, תוך שניות.. האם תצליחו לשחרר את הודיני מתוך תיבה סגורה לחלוטין? רק מי שיודע את הסוד יצליח! קסם ההיחלצות המפורסם, היחלצות משלשלאות ומנעול, איך עושים את זה? קלפי הודיני המסתוריים, תוך רגע כל קלפי הודיני נעלמים.. כדור קסמים חודר אל תוך תיבה סגורה, לא יאמן! ועוד קסמים עוצרי נשימה... הצטרפו למסע הסודות הגדולים של הודיני

houdini-black_edited.jpg

באזר

אחת המתיחות הקלאסיות הגדולות בעולם, ברגע שתלחץ יד למישהו, יתבצע רטט ורעש שיקפיץ אתכם!! המתיחה הזאת בלתי צפויה ומפתיעה מאוד... החברים לא יאמינו איך הטריק הזה קורה! אז למה אתם מחכים?

Hand Bazzer .jpeg

תולעת הקסמים

תולעת הקסמים המסתורית.. היא מטיילת בין האצבעות אל תוך הכוס ומפתיעה את כולם.. מדהים! אף אחד לא ידע איך התולעת זזה, בואו גם אתם להנות מקסם מגניב ומפתיע!!

worm-black_edited.jpg

עולם הריחופים

תעלומת הריחופים.. אחד הסודות השמורים והכמוסים של עולם הקסמים, ריחוף חפצים באופן מסתורי, טכניקות מיוחדות, כוחות מסתוריים והסוד שמאחורי אשליית הריחוף, כל מי שחלם איי פעם לעוף או לרחף, ערכת עולם הריחופים תחשוף ותלמד אתכם כמה מהתעלומות הכי שמורות בעולם..

floating-black_edited.jpg

מג׳יק טריקס

כל אחד חלם אי פעם להיות קוסם ולבצע קסם שרק הוא יודע לעשות! אם אתם רוצים ללמוד את הקסמים והטריקים הכי מדהימים בעולם ולהפתיע את כל החברים, זאת הערכה בשבילכם..! טריקים וקסמים סופר מיוחדים כמו: מקל קסמים מרחף, קופסאות סודיות, קוביית קסמים שהופכת להרבה קוביות קטנות, ובסוף נעלמת.. גפרור מסתורי שמרחף באוויר, לא יאמן.. תוכל לדעת את גיל המתנדב שלך! כדורי הקסם מתרבים ונעלמים, קסמי קלפים עוצרי נשימה ועוד.. איך זה קורה? לאן זה נעלם? האם יש לך כוחות מיוחדים?

magicTricks- fix-black_edited.jpg
bottom of page